Miejski Zakład Komunalny
PILZNO sp. z o.o.

Kalendarz wywozu odpadów

Informacja

Harmonogram wywozu odpadów na 2023-2024 rok miasto i sołectwa.
Worki szare (na popiół) będą zbierane razem z odpadami segregowanymi, a nie jak było w poprzednich latach z odpadami zmieszanymi.

Informacja

Informujemy mieszkańców Gminy i Miasta Pilzno, że od dnia 22 lutego 2021 wznawiamy odbiór popiołów zgodnie z harmonogramem przy odpadach segregowanych.

Informacja

W związku z koniecznością przeprowadzenia dodatkowych badań odpadów komunalnych o kodzie ex 20 01 99 (popiół), informujemy mieszkańców Gminy i Miasta Pilzno, że w miesiącu lutym 2021 nie będą obierane popioły przy odpadach segregowanych.
Jeśli badania będą się przedłużały poinformujemy o dalszych procedurach w miesiącu marcu 2021.
Za utrudnienia przepraszamy!

Ogłoszenie

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY PILZNO SP. z o. o.  informuje mieszkańców sołectw: ŁĘKI DOLNE i ŁĘKI GÓRNE, iż w dniu 15.12.2018 r. (sobota) od godz. 7:00 zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych: meble, dywany i wykładziny, sprzęt elektryczny i elektroniczny - kompletny, opony - tylko do samochodów osobowych.

W związku z tym uprzejmie informujemy, iż ww. odpady powinny być dostarczone do miejsca odbioru w tym dniu do godz. 7:00

UWAGA!

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny  prosimy nie wystawiać wcześniej niż w dniu odbioru ok. godz. 7.- ponieważ nieuprawnione do odbioru osoby dokonują zniszczeń urządzeń i doprowadzają do zanieczyszczeń środowiska.

Ogłoszenie

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY PILZNO SP. z o. o.  informuje mieszkańców miasta PILZNO, iż w dniu 8.12.2018 r. (sobota) od godz. 7:00 zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych: meble, dywany i wykładziny, sprzęt elektryczny i elektroniczny-kompletny, opony - tylko do samochodów osobowych.

Ogłoszenie

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY PILZNO SP. z o. o.  informuje mieszkańców sołectw: SŁOTOWA i ZWIERNIK, iż w dniu 24.11.2018 r. (sobota) od godz. 7:00 zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych: meble, dywany i wykładziny, sprzęt elektryczny i elektroniczny-kompletny, opony - tylko do samochodów osobowych.

Ogłoszenie

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY PILZNO SP. z o. o.  informuje mieszkańców sołectw: LIPINY, MACHOWA, PODLESIE, iż w dniu 17.11.2018 r. (sobota) od godz. 7:00 zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych: meble, dywany i wykładziny, sprzęt elektryczny i elektroniczny - kompletny, opony - tylko do samochodów osobowych.

UWAGA!

Ulotka "Jak segregować odpady komunalne"
Webmaster: Andrzej