Piknik z liderem De Mono

piknik miejski w Pilźnie

W niedzielę, 29 maja zapraszamy do Pilzna na Piknik Miejski. Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Krzywy - lider zespołu De Mono! Program imprezy zawiera moc atrakcji. Koncertom i występom artystycznym towarzyszyć będzie zlot foodtrucków. W Żarciowozach każdy znajdzie coś dla siebie, od amerykańskich burgerów, po tajskie pad thai, hiszpańskie churros, węgierskie langosze, gruzińskie chaczapuri i wiele innych przysmaków.

Żarciowozy będą gościć w Pilźnie już od 27 maja. Natomiast w niedzielę, 29 maja zaplanowano otwarcie Pikniku Miejskiego o godz. 16.30 występem utytułowanych mażoretek z formacji Jupiter oraz klimatycznego koncertu Uniwersalnych z Domu Kultury w Pilźnie.

O godz. 17.30 przewidziano atrakcje dla najmłodszych, czyli animacje Lady Klaun, warsztaty Muzeum Regionalnego w Pilźnie, pokaz baniek mydlanych i wielką grę planszową.

O godz. 19 czeka nas wielka gratka - Magda Smoła i Łukasz Kobiałka zapraszają na plenerową premierę utworu promującego miasto i gminę Pilzno - "Tutaj mogę złapać oddech"!

Koncert gwiazdy wieczoru Andrzeja Krzywego rozpocznie się o godz. 20. Wieloletni lider De Mono zabierze nas w muzyczną podróż z wielkimi hitami. Serdecznie zapraszamy!